MED X - Sklep medyczny Poznań

 

Blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, wiedza o potrzebach naszych klientów ich oczekiwania w połączeniu z otwartością na nowe rozwiązania w branży czynią z Med X firmę godną zaufania, przyjazną i otwartą dla klientów. Naszym celem jest kompleksowa pomoc poprzez zapewnienie odpowiedniego wsparcia medycznego oraz rozwiązań poprawiających komfort i jakość życia. Zajmujemy się zaopatrzeniem w wysokiej jakości sprzęt medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny wiodących producentów. Wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje wysoki standard obsługi oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Profesjonalizm i rzetelność zapewniają naszym klientom komfort i dobre samopoczucie. Idąc z duchem czasu w roku 2016 uruchomiliśmy nową platformę internetową, której celem jest przekazanie jak najpełniejszej informacji o naszych produktach. Zamieszczamy na niej informacje o produkcie jak i możliwości uzyskania refundacji i dofinansowań.

 

Firma MED X wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje zaopatrzenie w sprzęt medyczny poprzez dwa działy:

 

MED X Sklepy Medyczne

_________________________________________________________________________________

 

Med X Sklep Medyczny - Wilda, Jeżyce, Grunwald, Skórzewo, Baranowo, Przeźmierowo i okolice !

 

Szeroki zakres zaopatrzenia w wysokiej jakości sprzęt medyczny dla klienta indywidualnego oferowany poprzez sklep stacjonarny jak i platformę internetową. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu refundacji i dofinansowań z następujących instytucji:

 

 •  - Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ),
 •  - Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON),
 •  - Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie (PCPR,MOPR).

 

Naszym klientom oferujemy:

 

 •  - Możliwość wypróbowania sprzętu poprzez organizowane indywidualne prezentacje,
 •  - Bezpłatną dostawę na terenie aglomeracji poznańskiej,
 •  - Usługę serwisową obejmującą TRANSPORT – WNIESIENIE – MONTAŻ – SZKOLENIE Z OBSŁUGI dla produktów gabarytowych jak i produktów wymagających specjalistycznego wsparcia w ich obsłudze. 

_________________________________________________________________________________

 

MED X Wyposażenie Placówek Medycznych

Sprzęt ortopedyczny, stabilizator, ortezy, wózek inwalidzki, toaleta przenośna, pieluchy dla dorosłych, pieluchomajtki, łóżko szpitalne i łóżko rehabilitacyjne, elektryczny skuter inwalidzki Poznań. 

 

Dział wyposażenia specjalizuje się w dostarczeniu rozwiązań dla klientów hurtowych, którymi są placówki medyczne takie jak: gabinety rehabilitacyjne, gabinety lekarskie, ośrodki opieki długoterminowej. Dla wygody naszych kontrahentów stworzyliśmy oprócz kanału tradycyjnego platformę internetową, na której w szybki i wygodny sposób można zapoznać się z naszymi produkami.

 

Naszym klientom oferujemy:

 

 •  - Stałą informacje o nowościach i innowacjach w branży poprzez stałe uaktualnienie strony internetowej, prezentacje sprzętu, materiały informacyjne,
 •  - Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb,
 •  - Atrakcyjną ofertę cenową z możliwością jej indywidualnej negocjacji,
 •  - Transport - montaż – szkolenia z obsługi,
 •  - Wsparcie techniczne połączone z świadczonym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zakupionych produktów